Zawodnicy




*MP- Mistrzostwa Polski
*OOM- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MP Juniorów Młodszych)
*ME- Mistrzostwa Europy
*MŚ- Mistrzostwa Świata
P1590318

Krzysztof Zych-Wojciech Klata (C2)

  • MŚ Juniorów 2013 2 miejsce (C2x3)
  • MP Juniorów 2015 1 miejsce
  • MŚ Juniorów 2016 10 miejsce
  • MŚ Juniorów 2016 3 miejsce (C2x3)
  • MP Juniorów 2016 2 miejsce

 

 

bratysława

Adam Kopczyński (K1)

  • Liga Młodzików 2012 3 miejsce
  • Liga Młodzików 2013 3 miejsce
  • MP Młodzików 2013 2 miejsce
  • OOM 2014 3 miejsce
  • OOM 2015 2 miejsce
  • MP Juniorów 2016 5 miejsce
ks

Katarzyna Smolarska (K1-K)

  • OOM 2015 1 miejsce
  • OOM 2015 2 miejsce (C1-K)
szy

Jakub Szymański (K1)

  • MP 2015 3 miejsce (C2)

 

sz

Szymon Zawadzki

  • MP Młodzików 2013 3 miejsce
  • OOM 2014 2 miejsce
  • OOM 2015 1 miejsce (C2)
  • OOM 2015 1 miejsce
  • MP 2016 3 miejsce

 

ps

Przemysław Szpinek (K1)

 

P1590277

Przemysław Nowak (C1)

  • MŚ Juniorów 2015 2 miejsce (C1x3)
  • MŚ Juniorów 2015 4 miejsce
  • MP Seniorów 2015 2 miejsce
  • ME Juniorów 2015 2 miejsce (C1x3)
  • MP Juniorów 2015 1 miejsce
mf

Michał Franczak (C1)

  • OOM 2014 4 miejsce
  • OOM 2015 4 miejsce
  • OOM 2015 1 miejsce (C2)
  • MP Seniorów 1 miejsce (C1x3)
  • MP Juniorów 2016 2 miejsce
mn

Marlena Nowak (K1-K)

 

oa

Aleksandra Abramczyk (K1-K)

 

mb

Maciej Bartos(C1)

  • MP Młodzików 5 miejsce
  • Liga Młodzików 2015 1 miejsce (C2)
  • Liga Młodzików 2015 3 miejsce
  • MP Młodzików 2016 2 miejsce
  • MP Młodzików 2016 3 miejsce (C2)
ok

Olek Kopczyński (K1)

  • MP Młodzików 2015 4 miejsce (C2)
  • Liga Młodzików 2015 1 miejsce (C2)
  • Liga Młodzików 2015 3 miejsce
  • MP Młodzików 2016 3 miejsce (C2)
  • MP Młodzików 2016 6 miejse
ag

Adam Grabowski (K1)

 

lkk

Katarzyna Bartos (K1-K)

 

bd

Bartosz Dębowski (K1)

 

P1420128

Bartosz Łęgosz (C1)

 

Bartek Reguła

Bartek Reguła (K1)

 

m

Maciej Gapys (K1)

kb

Kordian Białek (K1)

 

jd

Jeremi Danielik (K1)

 

DSCN2705

Ariel Kasiński (K1)

 

mk

Mateusz Kwaśniak (K1)