MP Młodzików

W ostatni weekend na torze kajakowym Wietrznice odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Sobotni start był dla naszych zawodników ostatnim sprawdzianem przed najważniejszą imprezą sezonu. Nasi młodzicy zaprezentowali się z dobrej strony zdobywając 2  złote medale. Maciej Bartos najpierw zwyciężył indywidualnie w C1, a potem dołożył do tego kolejne zwycięstwo z Olkiem Kopczyńskim w C2.

Niedzielny start przyniósł nam kolejne dwa medale, tych samych zawodników. Tym razem Maciek został sklasyfikowany na drugiej pozycji co dało mu tytuł Wice Mistrza Polski Młodzików a w konkurencji C2 razem z Olkiem zajęli 3 miejsce.