MP Młodzików

drukuj
W ostatni weekend na torze kajakowym Wietrznice odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Sobotni start był dla naszych zawodników ostatnim sprawdzianem przed najważniejszą imprezą sezonu. Nasi młodzicy zaprezentowali się z dobrej strony zdobywając 2  złote medale. Maciej Bartos najpierw zwyciężył indywidualnie w C1, a potem dołożył do tego kolejne zwycięstwo z Olkiem Kopczyńskim w C2.

Niedzielny start przyniósł nam kolejne dwa medale, tych samych zawodników. Tym razem Maciek został sklasyfikowany na drugiej pozycji co dało mu tytuł Wice Mistrza Polski Młodzików a w konkurencji C2 razem z Olkiem zajęli 3 miejsce.


Pozostałe wyniki naszych zawodników:

Sobota:

C1-Młodzików:  1.Maciej Bartos

K1-Młodzików:  9.Aleksander Kopczyński, 10.Bartłomiej Reguła, 13.Ariel Kasiński, 14.Mateusz Kwaśniak

C2-Młodzików: 1.Kopczyński-Bartos

Niedziela:

C1-Młodzików:  2.Maciej Bartos

K1-Młodzików:  6.Aleksander Kopczyński, 9.Mateusz Kwaśniak, 10.Ariel Kasiński, (Bartłomiej Reguła- nie ukończył przejazdu półfinałowego).

C2-Młodzików: 3.Kopczyński-Bartos


 

Więcej zdjęć  w galerii:

Galeria

Leave a Comment