MP: Kwalifikacje [ LISTA STARTOWA ]

Start List




C1 Młodzików

Lp  |   Nr.   |   Nazwisko   |   Imię   | R.UR. |   Klub   | Time

  1.   1  |   1   |  Białek         | Kordian   | 2004  | LKK DRZEWICA  |   10:00:00
  2.   2  |   2   |  Kalata         | Michał     | 2002  | Szczawnica  |   10:00:00
  3.   3  |   3   |  Krzysztoń  | Aleks   | 2004  | Leśna |   10:00:00
  4.   4  |   4  | Mastalski  Mikołaj  2003  Pieniny Szczawnica  10:03:00
  5.  5  |   5   |  Sztuba Oliwier  2005  Leśna
  6.  6  |   6   |  Fabijański Wojciech 2004 Leśna
  7.  7  |   7   |  Leśniak Filip  2002 Start
  8.  8  |   8   |  Wszoła Patryk  2002 Leśna
  9. 9  |   9   |  Bartos Maciej  2003 LKK Drzewica
  10. 10  |   10   |  Nowobilski Szymon  2002 Start


C1 OPEN

Lp | Nr. | Nazwisko | Imię | Klub | Time

  1.  1  |   11   | Budziak Andrzej  |  Leśna   |   11:00:45
  2.  2  |   12  |  Milaniak Marek  |  Sokolica  |   11:00:45
  3.  3  |   13   |  Sikorski Grzegorz  |  Leśna  |   11:00:45
  4.  4  |   14   | Wiercioch Michał  |  AZS   |   11:00:45
  5.  5  |   15   |  Zych Krzysztof    | ABC   |  LKK   |   11:00:45
  6.  6  |   16   |  Brzeziński Andrzej  |  AZS   |   11:00:45
  7.  7  |   17   |  Zachwieja Kacper  |  Pieniny   |   11:00:45
  8.  8  |   18   |   Brzeziński Filip  |  AZS   |   11:00:45
  9.   9 |   19   |   Szymanek Konrad  |  Pieniny   |   11:00:45
  10.  10  |   20   |  Majerczak Grzegorz  |  AZS  |   11:00:45
  11.  11  |   21   |  Król Jakub   |  START   |   11:00:45
  12.  12  |   22   |  Danek Mateusz  |  START  |   11:00:45
  13.  13  |   23   |  Klata Wojciech   |  LKK   |   11:00:45
  14.  14  |   24   |  Janur Dominik  |  START   |   11:00:45
  15.  15  |   25   |   Franczak Michał  |  LKK   |   11:00:45
  16.  16  |   26   |  Kolat Artur  |  START   |   11:00:45
  17.  17  |   27   |  Kozub Adam |  AZS   |   11:00:45
  18.  18  |   28   |   Zawadzki Szymon  |  LKK   |   11:00:45
  19.  19  |   29   |  Kołomański Michał   |  KKK   |   11:00:45
  20.  20  |   30   |  Hedwig Grzegorz   |  START   |   11:00:45
  21. 21  |   31   |   Łęgosz Bartosz  |  LKK  |   11:00:45
  22.  22  |   32   |  Sztuba Igor  |  AZS   |   11:00:45
  23.  23  |   33   |  Nowak Przemysław  |  LKK   |   11:00:45
  24.  24  |   34   |  Szczepański Piotr  |  KKK   |   11:00:45


K1-Młodzików

Lp | Nr. | Nazwisko | Imię | Klub | Time

  1.  1  |   35   |  Krupa Witold   |  START   |   11:00:45
  2.  2  |   36   | Gapys Maciej   |  LKK   |   11:00:45
  3.  3  |   37   | Danielik Jeremi   |  LKK   |   11:00:45
  4.  4  |   38   |  Serafin Filip  |  START   |   11:00:45
  5.  5  |   39   |  Reguła Bartłomiej  |  LKK   |   11:00:45
  6.  6  |   40   |  Ruchała Jakub   |  START   |   11:00:45
  7.  7  |   41   | Kasiński Ariel   |  LKK   |   11:00:45
  8.  8  |   42   |  Kwaśniak Mateusz   |  LKK   |   11:00:45
  9. 9  |   43   |  Regiec Wiktor   |  Pieniny   |   11:00:45
  10. 10  |   44   |  Kolat Jarosław  |  START   |   11:00:45
  11. 11  |   45   |  Baum Edward  |  START   |   11:00:45
  12. 12  |   46   |  Ligas Antoni  |  Sokolica   |   11:00:45
  13. 13  |   47   |  Piprek Jan  |  START   |   11:00:45
  14. 14  |   48   |  Ciągło Michał  |  START   |   11:00:45
  15. 15  |   49   |   Dyda Jakub |  Pieniny   |   11:00:45
  16. 16  |   50   |  Kalata Michał   |  Pieniny   |   11:00:45
  17. 17  |   51   |  Kopczyński Aleksander   |  LKK   |   11:00:45
  18. 18  |   52   |  Szymanek Bartłomiej  |  Pieniny   |   11:00:45
  19. 19  |   53   |  Mastalski Mikołaj  |  Pieniny   |   11:00:45
  20. 20  |   54   |  Kuchno Tadeusz  |  KKK   |   11:00:45


K1 OPEN

Lp | Nr. | Nazwisko | Imię | Klub | Time

  1.  1  |   55   |  Wolski Michał  |  Sokolica   |   11:00:45
  2.  2  |   56   |  Grabowski Adam  |  LKK   |   11:00:45
  3.  3  |   57   |  Wawryk Hubert   |  KKK   |   11:00:45
  4.  4  |   58   |  Popielak Jakub  |  KKK   |   11:00:45
  5. 5 |   60   |  Panek Kamil  |  Leśna   |   11:00:45
  6. 6  |   61   |  Mirowski Patryk  |  KKK   |   11:00:45
  7. 7  |   62   |  Klata Jarosław   |  LKK   |   11:00:45
  8. 8  |   63   |  Ciesiulewicz Łukasz  |  Leśna   |   11:00:45
  9. 9  |   64   |  Kowalewski Krzysztof  |  Leśna   |   11:00:45
  10. 10  |   65   |  Kozakiewicz Przemysław  |  KKK   |   11:00:45
  11. 11 |   66   |  Kowalczyk Maciej  |  KKK   |   11:00:45
  12. 12  |   67   |  Dobrowolski Patryk  |  Leśna   |   11:00:45
  13. 13  |   68   |  Garbarz Krzysztof  |  KKK   |   11:00:45
  14. 14  |   69   |  Majerczak Kacper  |  KKK   |   11:00:45
  15. 15  |   70   |  Woś Michał  |  KKK   |   11:00:45
  16. 16  |   71   | Dębowski Bartosz   |  LKK   |   11:00:45
  17. 17  |   72   | Kubik Bartosz   |  Pieniny   |   11:00:45
  18. 18  |   73   |  Reszelewski Paweł  |  KKK   |   11:00:45
  19. 19  |   74   |  Majerczak Krzysztof  |  KKK   |   11:00:45
  20. 20  |   75   |  Zaziąbło Jarosław  |  Sokolica  |   11:00:45
  21. 21  |   76   |  Kopczyński Adam  |  LKK   |   11:00:45
  22. 22  |   77   |  Janur Marcin  |  START   |   11:00:45
  23. 23  |   78   |  Zwoliński Paweł  |  START   |   11:00:45
  24. 24  |   79   |  Lejmel Eryk  |  KKK   |   11:00:45
  25. 25  |   80   |  Okręglak Maciej  |  Start   |   11:00:45


K1 Młodziczek

Lp | Nr. | Nazwisko | Imię | Klub | Time

  1. 1  |   81   |  Żywiecka Anastazja   |  AZS   |   11:00:45
  2. 2  |   82   |  Liber Katarzyna |  START   |   11:00:45
  3. 3  |   83   |  Kulig Zuzanna  |  AZS   |   11:00:45
  4. 4  |   84   |  Hajduga Martyna  |  START   |   11:00:45
  5. 5  |   85   |  Danek Dominika  |  START   |   11:00:45
  6. 6  |   86   |  Bulera Alicja  |  Leśna   |   11:00:45
  7. 7  |   87   |  Brzeska Dominika  |  START  |   11:00:45


K1 Kobiet OPEN

Lp | Nr. | Nazwisko | Imię | Klub | Time

  1. 1 | 88 | Kuchno Luyna | KKK | 11:00:45
  2. 2 | 90 | Abramczyk Aleksandra | LKK| 11:00:45
  3. 3 | 91 | Kożuch Aleksandra | START | 11:00:45
  4. 4 | 92 | Pasiut Aleksandra | START | 11:00:45
  5. 5 | 93 | Bartos Katarzyna | LKK | 11:00:45
  6. 6 | 94 | Jeleńska Julia | START | 11:00:45
  7. 7 | 95 | Różniakowska Natalia | AZS | 11:00:45
  8. 8 | 96 | Dziadosz Julia | START | 11:00:45
  9. 9 | 97 | Hurkała Ewa | AZS | 11:00:45
  10. 10 | 98 | Jeleńska Oliwia | START | 11:00:45
  11. 11 | 99 | Janczy Justyna | AZS | 11:00:45
  12. 12 | 100 | Rosiek Edyta | START | 11:00:45
  13. 13 | 101 | Wiecheć Aniela | AZS | 11:00:45
  14. 14 | 102 | Smolarska Katarzyna | LKK | 11:00:45
  15. 15 | 103 | Czernek Kinga | START | 11:00:45
  16. 16 | 104 | Zwolińska Klaudia | START | 11:00:45
  17. 17 | 146 | Ćwik Sara | START | 11:00:45


C2 Młodzików

Lp | Nr. | Nazwisko | Imię | Klub | Time

  1. 1 | 105 | Reguła – Kwaśniak | LKK | 11:00:45
  2. 2 | 106 | Dyda – Szymanek | Pieniny| 11:00:45
  3. 3 | 107 | Sztuba – Krzysztoń | Leśna | 11:00:45
  4. 4 | 108 | Ciągło – Kolat | START | 11:00:45
  5. 5 | 109 | Fabijański – Wszoła | Leśna | 11:00:45
  6. 6 | 111 | Woźniak – Nowobilski | START | 11:00:45
  7. 7 | 112 | Kopczyński – Bartos | LKK | 11:00:45


C2 OPEN

Lp | Nr. | Nazwisko | Imię | Klub | Time

  1. 1 | 113 | Zwoliński – Okręglak | START | 11:00:45
  2. 2 | 115 | Sikorski – Budziak | Leśna | 11:00:45
  3. 3 | 116 | Kowalewski – Dobrowolski | Leśna | 11:00:45
  4. 4 | 117 |  Zachwieja – Kubik | Szczawnica | 11:00:45
  5. 5 | 118 | Majerczak – Reszelewski | KKK | 11:00:45
  6. 6 | 119 | Kołomański – Lejmel | KKK | 11:00:45
  7. 7 | 120 | Ciesiulewicz – Panek | Leśna | 11:00:45
  8. 8 | 121 | Łęgosz – Nowak | LKK | 11:00:45
  9. 9 | 122 | Janur – Hedwig | START | 11:00:45
  10. 10 | 123 | Kozub -Sztuba | AZS | 11:00:45
  11. 11 | 124 | Waryk – Woś | KKK | 11:00:45
  12. 12 | 125 | Janur – Kolat | START | 11:00:45
  13. 13 | 126 | Zych – Klata | LKK | 11:00:45
  14. 14 | 127 | Wiercioch – Majerczk | AZS| 11:00:45
  15. 15 | 128 | Brzeziński – Brzeziński | AZS | 11:00:45


C1 Młodziczek

Lp | Nr. | Nazwisko | Imię | Klub | Time

  1. 1 | 129 | Brzeska Dominika | START | 11:00:45
  2. 2 | 130 | Danek Dominika | START | 11:00:45
  3. 3 | 131 | Bulera Alicja | Leśna | 11:00:45
  4. 4 | 132 | Lejmel Miriam | KKK | 11:00:45
  5. 5 | 133 | Liber Katarzyna | START | 11:00:45


C1 Kobiet OPEN

Lp | Nr. | Nazwisko | Imię | Klub | Time

  1. 1 | 134 | Kożuch Aleksandra | START | 11:00:45
  2. 2 | 135 | Pasiut Aleksandra | START | 11:00:45
  3. 3 | 136 | Bartos Katarzyna | LKK | 11:00:45
  4. 4 | 137 | Dziadosz Julia | START | 11:00:45
  5. 5 | 138 | Czernek Kinga | START | 11:00:45
  6. 6 | 139 | Smolarska Katarzyna | LKK | 11:00:45
  7. 7 | 140 | Jeleńska Julia | START | 11:00:45
  8. 8 | 141 | Kielan Natalia| AZS | 11:00:45
  9. 9 | 142 | Jeleńska Oliwia | START | 11:00:45
  10. 10 | 143 | Hurkała Ewa | AZS | 11:00:45
  11. 11 | 144 | Stach Aleksandra | KKK | 11:00:45
  12. 12 | 145 | Janczy Justyna | AZS | 11:00:45


Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*