Wystawa z okazji jubileuszu 40-lecia kajakarstwa w Drzewicy

drukuj

Szanowni Państwo

Przypominamy, że  w dniach 5 – 7 października 2018 r.  w czasie organizacji zawodów w Drzewicy: Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz Memoriału Roberta Korzeniewskiego, Finału Pucharu Polski oraz Finału Ligi Młodzików, przeprowadzone zostaną uroczyste obchody 40-lecia funkcjonowania kajakarstwa slalomowego w naszym mieście.

Główne uroczystości związne z obchodami, tj. odsłonięcie „Skweru im. Drzewickich Olimpijczyków” oraz uroczysta gala w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy odbędą się w dniu 6 października (tj. sobota).

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób związanych z kajakarstwem slalomowym w Drzewicy o udostępnienie wszelkich materiałów dotyczących sekcji kajakowej w Drzewicy. Mogą to być informacje prasowe, fotografie, plakaty, medale, puchary oraz inne. Państwa materiały bez wątpienia wzbogaciłyby wystawę. Po zakończeniu wystawy materiały zostaną Państwu zwrócone w nienaruszonym stanie.

Materiały i pamiątki z życia klubu można przekazać do 15 września 2018 r. do Dyrektora RCK w Drzewicy Pani Aliny Szymańskiej, ul. Stawowa 27 A w Drzewicy.

Prosimy o udostępnienie informacji.

 

Leave a Comment