Ogromna strata dla całej drzewickiej społeczności

drukuj

Zarząd LKK Drzewica ze smutkiem informuje, że w dniu 06 sierpnia 2018 roku w Drzewicy w wieku 50 lat zmarła Agata Klimek (z d. Więckowska).

ŚP. Agata Klimek była związana z drzewickimi kajakami. Była wychowanką trenera Kazimierza Kuropeski i reprezentowała ówczesny KS Gerlach Drzewica. Odniosła wiele sukcesów sportowych, była reprezentantką Polski na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej, medalistką Mistrzostw Polski. Od wielu lat była sędzią kajakarstwa slalomowego.

Pani Agata była bardzo mocno związana z drzewicką oświatą. W 1989 r. rozpoczęła karierę edukacyjną w Szkole Podstawowej w Radzicach Dużych, by po dwóch latach pracować w szkołach w Drzewicy. W latach 2005-2017 była dyrektorem Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy, od września 2017 r.  po reformie systemu oświaty i włączeniu gimnazjum w struktury szkoły podstawowej była Wicedyrektorem Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy.

                                                                                                                          Cześć Jej pamięci!

 

Zarząd, trenerzy oraz zawodnicy

Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica

 

Msza święta żałobna zostanie odprawiona 08.08.2018 r. o godz. 15.00 w Kościele św. Łukasza w Drzewicy, po której kondukt żałobny przejdzie na cmentarz parafialny.

 

Leave a Comment