Przygotowania do jubileuszu 40-lecia kajakarstwa slalomowego w Drzewicy

drukuj
Szanowni Państwo.

W dniach 5 – 7 października 2018 r.  w czasie organizacji zawodów w Drzewicy: Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz Memoriału Roberta Korzeniewskiego, Finału Pucharu Polski oraz Finału Ligi Młodzików, przeprowadzone zostaną uroczyste obchody 40-lecia funkcjonowania kajakarstwa slalomowego w naszym mieście.

Główna część uroczystości zaplanowana została na dzień 6 października 2018 r. W tym dniu m.in. zostanie odsłonięty skwer im. Drzewickich Olimpijczyków, a dalsza część uroczystości prowadzona będzie w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy.

W imieniu Urzędu Gminy i Miasta w Drzewicy oraz Zarządu Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich osób związanych z kajakarstwem slalomowym w Drzewicy o przesłanie informacji na temat osób związanych z działalnością w klubie, tj. zawodników, członków władz, sędziów i sympatyków na przestrzeni minionych 40 lat. Chcielibyśmy podczas gali w RCK podziękować wszystkim osobom, które swoje losy związały z funkcjonowaniem kajakarstwa w Drzewicy.

Będziemy również wdzięczni za udostępnienie wszelkich materiałów dotyczących sekcji kajakowej w Drzewicy. Mogą to być informacje prasowe, fotografie, plakaty, medale, puchary oraz inne. W ramach obchodów planowane jest zorganizowanie wystawy w RCK w Drzewicy nt. historii kajakarstwa slalomowego w Drzewicy i Państwa materiały wzbogaciłyby wystawę. Po zakończeniu wystawy materiały zostaną Państwu zwrócone w nienaruszonym stanie.

Drzewickich Olimpijczyków proszę o przesłanie informacji na temat daty i miejsca startu podczas Igrzysk Olimpijskich, w których Państwo brali udział oraz o podanie konkurencji oraz uzyskanego przez Państwa miejsca.

Informacje należy przesyłać na adres: biuro@lkkdrzewica.pl, natomiast pamiątki z działalności klubu można przekazać od maja 2018 r. do Dyrektora RCK w Drzewicy Pani Aliny Szymańskiej, ul. Stawowa 27 A w Drzewicy.

Prosimy o przekazanie informacji do jak najszerszego grona osób.

Ze sportowym pozdrowieniem

Maria Smolarska, Prezes Zarządu LKK Drzewica.

Leave a Comment