Drzewica Summer Run

drukuj
Przed nami XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, ale już 15 sierpnia 2017 r. o godz. 10:00 na ulicach Drzewicy odbędzie się Drzewica Summer Run – impreza biegowa przeznaczona dla każdego, kto lubi sport (szczególnie bieganie). Miło nam poinformować, że Ludowy Klub Kajakowy Drzewica jest jednym ze współorganizatorów imprezy.
Każdy uczestnik biegu, otrzyma pamiątkowy medal oraz koszulkę, dla najlepszych biegaczy przewidziane są cenne nagrody rzeczowe.
Uczestnictwo w biegu jest płatne – 20 zł od osoby.
Na trasie Drzewica Summer Run, będzie można zmierzyć się z jedyną Polką, która w swoim dorobku ma złoty medal Mistrzostw Świata w maratonie – Panią Wandą Panfil!

Jeśli lubisz biegać, rywalizować lub czujesz pasję do sportu jest to wydarzenie dla Ciebie.

Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Bieg organizowany jest przez Gminę i Miasto Drzewica pod Patronatem Burmistrza Drzewicy Janusza Reszelewskiego. Głównym sponsorem Drzewica Summer Run jest Bank Spółdzielczy w Przysusze.

Współorganizatorem biegu oprócz Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzewicy. Organizatorów wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego – Promuje Łódzkie.

Patronaty medialne: Radio Plus Radom, Tygodnik Opoczyński TOP.

Zapisy i więcej informacji na stronie:

http://www.entretiming.pl/drzewica/

Strona wydarzenia na Facebook’u:

https://www.facebook.com/drzewicasummerrun/

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i POCZUJ PASJE

Leave a Comment