Miesiąc: Październik 2018

Kajakarski jubileusz z olimpijczykami w rolach głównych

Dzięki uprzejmości redakcji Tygodnika Opoczyńskiego TOP publikujemy relację z obchodów 40-lecia kajakarstwa w Drzewicy. Dziękujemy raz jeszcze całej społeczności kajakowej z całego kraju, ale przede wszystkim drzewickim Olimpijczykom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Fotorelacja dostępna jest pod adresem : http://drzewica.pl/content/40-lat-kajakarstwa-w-drzewicy            W sobotę, 6 października odbyły się uroczystości z okazji 40-lecia kajakarstwa w […]

Wyniki październikowych zawodów

Pod adresem: http://drzewica.pl/content/m%C5%82odzie%C5%BCowe-mistrzostwa-polski-xiii-memoria%C5%82-roberta-korzeniewskiego-fina%C5%82-pucharu-polski można zapoznać się ze szczegółowymi wynikami październikowych zawodów, tj. : Młodzieżowych Mistrzostw Polski, XIII Memoriału Roberta Korzeniewskiego, Finału Pucharu Polski oraz Finału Ligi Młodzików w Drzewicy. Wicemistrzem Polski został Przemysław Nowak, tuż za jego plecami uplasował się Szymon Zawadzki. Dominację w sowjej kategorii wiekowej potwierdził Ariel Kasiński, który wygrał cykl Ligi Młodzików […]